نانو تکنولوژی ژاپن !

محلول فتوکاتالیستی جدید!
اخرین پدیده قرن در پیشگیری از انتقال ویروس و غالب میکروبها وعفونتهای مسری مانند کرونا!
نقش برتر خاور دور مانند چین وژاپن و هنگ کنگ و تایوان و سنگاپوردر پیشگیری کرونا در مقایسه با اروپا امریکای شمالی و جنوبی در اسرار کرونا در۱۶۰ قسمت در کانال دکتر صابر امده است!

مهندسی معکوس با کمک چند دکترای نانو بیوتکنولوژی ایرانی که در زاپن دوره تکمیلی گذرانده اند!


“حقایقی در باره محلول صابر نانو کرونا”

بجای الکل که سم است و عوارض دارد از محلول حاوی تیتانیوم اکساید استفاده کنید.ا
اشتعال الکل خطرناک است و در دمای معمولی ونامریی سبب انفجار خودرو میشود ولی اشتعال این محلول تا ۶۰۰ درجه هم امکان ندارد. افتاب الکل را مشتعل می کند اثر این را ۱۰ برابر میکند وهزاران تفاوت دیگر!
محلولی بی عوارض و شفاف وبدون بوی تند وزننده سایر انتی سپتیک ها با خواص ضد ویروس، باکتری، قارچ

مزایا:

۱۰۰۰ برابر قویتر و۱۰۰۰ برابر مدت اثر بیشتر و۱۰۰۰ برابر سازگاری بیشتر با محیط زیست و بدن انسان و ریه ها و… بدون خطر اشتعال و انفجار و نفس تنگی وشوک وعوارص انتی سپتیک ها!
حالت ازون تراپی مداوم ۱۰ هزار دقیقه ای ظریف با هزینه بسیار کمتر از ان! پیشگیری از الودگی مجدد ومتعدد!
خاصیت خود تمیز شوندگی سطوح! قابلیت استفاده در مکانهای با تراکم بالای انسانی و حیوانی و دامپروری ومبارزه با افات پرندگان ومرغداریها و افات نباتی و دامی بدون خطر مسمومیت های خطرناک!

حمل و نگهداری:

قابلیت حمل با هر وسیله حتی هواپیما و در گرمای معمولی تابستان ودر انبارها ودر هر ارتفاع و در کنار مواد دیگر و در ظروف مختلف حتی پلاستیکی وحساس!

کاربرد:

انواع سطوح بیمارستانی، دیواره های شهری، اماکن عمومی، پمپ های بنزین و گاز وپالایشگاه ها و نانوایی ها و فروشگاهها و کانکس های حمل مواد غذایی، همه سطوح و پارچه ها لباسها ماسکها کفش و پوشاک و روپوش وکلیه وسایل اتاق عمل و ازمایشگاهها وسالنهای زیبایی و بدنسازی و ارایشگاهها مطبها و استخرها و برجها باغها وباشگاهها ومجالس واماکن عمومی وتوالتها و وضوخانه هاومساجد وحمل ونقل و اتوبوس و تاکسیها و مترو وقطار و ایستگاه های انها و هواپیما وشهر بازیها و فضاهای تنگ و پر تراکم و اسانسورها و پله های برقی و معمولی وبانکها و خودپردازها و کلیدهای برق و ابزارها و دستگیره ها و درهاو کمدها ومبل و فرش و شیشه و دکوراسیون داخلی و خارجی و فروشگاهها و ادارات و کارتها وکلیه وسایل اداری و ماشینی و کامپیوتری و موبایل و وسایل پزشکی و فیلترها و کولرها ی گازی و ابی و شوفاژ و لوازم ایمنی و عینکها و سیستم تهویه مطبوع در اماکن و خودروها وو مبلمان شهری و پل های هوایی وفضاهای عمومی و اماکن زیارتی سیاحتی توریستی واموزشی از مهد کودک ومدرسه تا دانشگاه و سینماها و ساعت ها و جواهرات و موزه ها واشیای گران و زینتی و گاوصندوقها و سکه و اسکناس و مراکز دامداری و کشتارگاه ها و تابلوها و کلیدها و صفحات قابل لمس و کیبورد و موس و باغهای کودک وسطوح مشکوک و افتها و پارازیت ها و مراکز نظامی و سربازخانه ها و مراکز تجمع و روی دستکشها و ماسکها و چادرها و سردخانه ها و الودگی های قارچی و کپکها و مایت ها و دمودکس و لوازم ارایشی مانند شانه و ماشین اصلاح و فر مژه و ناخن گیر وقیچی و دستگاههای حضور و غیاب و نوبت دهی بانکها و ادارات و زندانها و مراکز سالمندان و مقابر و معابد و موسسات مذهبی و حرم و اماکن عمومی

برای اطلاع ازاین محصول به کانال های تلگرام یا واتس آپ ما در قسمت شبکه های مجازی بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *