تحصیلات و مدارک

دکتر حمید رضا صابر جراح و متخصص چشم که پس از کسب رتبه اول دانشگاه ، دوره تکميلي فوق تخصصي در زمينه جراحي پلاستيک و ليزر و فيکو را در انگلستان گذرانده است ، داراي سوابق علمی درخشان و مقالات متعدد در ايران ، اروپا و آمريکا مي باشد . با مجلات علمي و مطبوعات همکاري نزديکي دارد

image-layers-7_2
1681480866106

تجربه و مهارت ها

تجربه طولاني وي با دستگاه هاي فيكو جهت كاتاراكت به روش مدرن بدون بخیه ؛ فمتولیزر و لیزیک و لازک و لیزراكسايمر جهت درمان ضعف بينايي ، دوربيني ، نزديك بيني ، آستيگمات و پيرچشمي ؛ ليزرهاي مختلف و RF ؛ راديو فركانس ؛ Accent و پلاسماجت جهت جوان سازي پلك و صورت براي مداوا و درمان هموطنان داخل و خارج كشور مفيد و موثر بوده است . مشاوره در مورد جراحي هاي پلاستيک پلک و زيبايي و تزريقات و ليزر و جراحي مدرن آب مرواريد بدون بخيه و ليزيک و لازك و انحرافات و فلج عضلات چشم و بيماري هاي مادرزادي و اشک ريزش انجام می شود. برای دکتر حمید رضاصابر در جراحی های زیبایی حفظ سلامت چشم و کارکرد پلک بیمار همواره مهم تر اززیبایی ظاهری است.

درباره ما

تعالی تخصص ماست

دکتر حمید رضا صابر عضو انجمن چشم پزشکي ايران ، دانشگاه علوم پزشکي ايران ، رويال کالج افتالمولوژي انگلستان و آکادمي چشم پزشکي آمريکا و شورای اینتر نشنال افتالموژی ( ICO ) مي باشد وبا عضويت در شوراي جهاني پزشکي World General Medical Council (WGMC) ارتباط نزديکي با مجامع علمي جهان دارد.
دکتر حمیدرضا صابر علاوه بر تحقیقات وسیعی در ایران و خارج از کشور دارای مقالات متعدد در سطح بین المللی می باشد. وی در زمینه نانوتکنولوژی تحقیقات وسیعی داشته و اولین کسی است که طراحی باتری های بی نهایت را بر اساس نانوی طلا و نانو گرفن ارائه داده است.
در زمینه محصولات بهداشتی و پیشگیری از بیماریها و امراض مسری که ناشی از ویروس ها باکتری ها و قارچ ها می باشد صاحب سبک و روش های خاصی است و با محلولهای نانو تیتانیوم تحقیقات جدیدی را به انجام رسانده است .
دکتر حمیدرضا صابر به خاطر عشق به میهن و تعلق خاطر به خانواده‌اش و قولی که به برادر شهیدش مهندس احمد رضا صابر داده بود بعد از پایان تحصیلات تکمیلی به ایران بازگشته و تمام علم و آگاهی خود را در راه خدمت به هموطنان و میهن خود صرف نموده است .
از مقالات دکتر صابر در زمینه اسکنینگ الکترون مایکروسکپی و استفاده از مواد نانو متریال در تحقیقات چشم پزشکی و در زمینه پیشگیری از بیماری‌ها مانند کرونا آثار علمی خوبی به جا مانده است . وی در زمینه ی بیماری کرونا در ۲۵۰ قسمت مطالب جدید و روشهای پیشگیری را ارائه داده است .
دکتر حمیدرضا صابر علاوه بر تحقیقات علمی علاقه زیادی به فرهنگ و ادب فارسی دارد و شعرها و دلنوشته های خاص خود را دارد و آثار مکتوب خود را با عضویت در انجمن قلم ایران و چاپ کتابهای متعدد به عزیزان هم وطن خود تقدیم نموده است .
اختراعات و اکتشافات وی مورد تایید منابع علمی جهانی و انجمن دیابت می باشد.
ایشان همکاری تنگاتنگی با منابع علمی در سراسر کشور و همچنین در سطح بین المللی در کنفرانس های علمی و چشم‌پزشکی و نانوتکنولوژی دارد و حضوری فعال در رسانه ها در زمینه علوم مدرن دارد.

0 +

بیماران راضی

0 +

عمل های انجام شده

0 +

انواع تحقیق

0 +

جوایز برنده

جراحی چشم

توضیحاتی برای جراحی چشم

زیبایی پلک

توضیحاتی برای زیبایی پلک

تغییر رنگ چشم

توضیحاتی برای تغییر رنگ چشم